Proč online hypoteční kalkulačky nestačí?

Hypotéka je pro většinu lidí největším úvěrem, který si kdy berou. Ostatně bydlení je častokrát také nejdražší položkou, již si pořizují. Není divu, že se každý snaží vybrat tu nejvýhodnější. S nejnižším úrokem, nejlepšími podmínkami. Jak ji hledat?

Už dávno nemusíte osobně chodit do různých bank a ptát se na to, co vám mohou nabídnout. Existují přece online hypoteční kalkulačky. Jsou ale skutečně vhodným způsobem, jak si vybrat hypotéku?

Online kalkulačky hypotéky jsou obecné

Problémem těchto kalkulaček je, že jsou postavené obecně. Mohou vám ukázat, která hypotéka je aktuálně nejvýhodnější, zejména co se týká úroku, ale bude právě tahle nejlepší pro vás? Na hypotéku je potřeba pohlížet komplexně, neměli byste srovnávat pouze úroky. Právě proto na trhu existuje tolik hypoték a všechny jsou využívané. Každému totiž vyhovuje něco jiného.

Nechte si poradit od specialistů

Jak tedy hypotéku vybrat? Specialisté na hypoteční úvěry také používají tato srovnávání. Berou ovšem v úvahu i vaši konkrétní situaci, váš specifický příběh.

Jestli tedy toužíte po té nejlepší hypotéce, poslouží vám komplexní hypoteční kalkulačka na webu AMJ.cz. Kalkulačku vyplníte, avšak to nejlepší vyberete společně s hypotečními specialisty. Srovnávají hypotéky ve 12 bankách a 5 spořitelnách. Kromě toho umí vyrovnat průměrně o 0,5 % nižší úrok, každému klientovi na hypotéce ušetří průměrně 73 000 Kč.

Získejte své osobní poradce

Mít finančního poradce se určitě vyplatí. Ano, má odměny z každého uzavřeného finančního produktu, ale to vám nemusí dělat starosti. Pro vás je taková spolupráce výhodná, protože poradci, kteří uzavírají hodně produktů, dostávají od finančních institucí lepší nabídky. Právě proto mohou vyjednat úroky, o nichž by se vám jako koncovému klientovi ani nesnilo. Zapomeňte tedy na online hypoteční kalkulačky a spojte se s AMJ.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*