<strong><u>Teambuilding v Action Parku</u></strong>

Teambuilding v Action Parku

Hledáte vhodné místo pro uspořádání firemního teambuildingu nebo jiné podnikové události? V Action Parku v Praze máte k dispozici široký výběr aktivit, které jsou ideální pro teambuildingové akce. Tento areál pojme až 1000 účastníků a nabízí perfektní prostředí pro různé firemní události, včetně rodinných dnů, neformálních setkání s obchodními partnery, vánočních večírků dalších podnikových akcí.

Nezáleží na počasí, protože aktivity lze organizovat jak uvnitř, tak venku. Pokud je počasí hezké, můžete si užít den na čerstvém vzduchu. Pokud by však pršelo, velké party stany zajistí nepřetržitou zábavu. Areál je kompletně vybaven pro firemní akce a disponuje prostory pro firemní prezentace a inspirující projevy.

Délka pobytu v Action Parku je plně na vás – můžete se zde zastavit na krátkou návštěvu nebo zde strávit celý den. Pro pohodlnost návštěvníků je k dispozici možnost dopravy lodí s občerstvením, díky výhodné poloze Action Parku na soutoku Vltavy a Berounky. Pokud preferujete pozemní dopravu, zajistí ji naše partnerská autobusová společnost. Kromě toho je k dispozici bezplatné parkoviště pro návštěvníky, kteří chtějí přijet vlastním vozem. Po příjezdu budou hosté přivítání welcome drinkem a rozděleni do soutěžních týmů, které budou soupeřit v různých aktivitách, jako jsou fotbalové šipky, gigantický beer pong, lidský stolní fotbal, basket connect, týmová vlákna, Action Park štafeta, minové pole a další. Samozřejmě nechybí ani catering, který bude zajištěn během celé akce naším šéfkuchařem. Menu bude přizpůsobeno délce programu a může zahrnovat oběd, svačinu, večeři či večerní grilování. Pro krátký program je skvělou volbou grilování na ofyr grilu, kde si návštěvníci mohou grilovat maso podle svého gusta.

Action Park se nachází v odlehlé části Prahy, což umožňuje rozšířit firemní akci o vystoupení kapely nebo DJe a prodloužit zábavu až do pozdních hodin. V areálu nechybí bar, kde hosté mohou posedět a užít si teambuilding s kolegy až do pozdních večerních hodin.

Aktivity v Action Parku byly pečlivě navrženy tak, aby podporovaly spolupráci a komunikaci v týmu a zároveň rozvíjely dovednosti jednotlivých účastníků. Každá z aktivit klade důraz buď na přesnost, rychlost nebo spolupráci, protože týmy jsou složeny z lidí s různými schopnostmi. Action Park nabízí široký výběr teambuildingových aktivit, aby vyhovovaly různým preferencím. Mezi nejoblíbenější teambuildingové aktivity patří fotbalové šipky, gigantický beer pong, lidský stolní fotbal, minové pole, basketbalové spojení, týmová vlákna, skupinové lyžování a speciální Action Park štafeta. Po ukončení hlavního programu je také k dispozici mnoho doplňkových aktivit, jako je stolní tenis, badminton, Mölkky, Kanjam, Petanque, Spin Ladder, Kubb, gigantický Scrabble a další.

Klíčová slova: Teambuilding Praha, Action Park, firemní akce

Autor fotografie: Tým Action Park

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*