PageRank.cz > Aktuálně > Aktuálně: Vzorové všeobecné obchodní podmínky ke stažení zdarma!
Aktuálně: Vzorové všeobecné obchodní podmínky ke stažení zdarma!
APEK logo

Aktuálně: Vzorové všeobecné obchodní podmínky ke stažení zdarma!

Pro všechny majitele e-shopu máme výbornou zprávu. Právě dnes se dostali na veřejnout vzorové obchodní podmínky pro internetové obchody, které jsou ke stažení přímo od zdroje a to zdarma.

Obchodní podmínky vydává pravidelně Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a jsou sestavovány na základě aktuálních trendů a zákonů APEKem ve spolupráci s renomovanou právní kanceláří. Obchodní podmínky byly k dispozici pro členy asociace již před koncem roku. Vřejně jsou k dispozici až nyní a to na tomto odkazu:

Vzorové obchodní podmínky 2014 ke stažení zdarma!

Vydání vzorových obchodních podmínek veřejnosti provázela i tisková zpráva, která shrnuje nejzásadnější změny podle nového občanského zákoníku. Tiskovou zprávu najdete na http://www.apek.cz/tiskove-zpravy/novy-obcansky-zakonik-co-nejdulezitejsiho-se-meni-pro-e-shopy/.

O autorovi Ing. Jan Kalianko

Věnuji se internetovému prodeji - vlastním největší český internetový obchod s módní obuví SvětBot.cz, působím jako e-shop konzultant na volné noze, píši blog e-shop konzultanta a nebo také blog o tom jak dělám e-shop. Pokud potřebujete poradit se svým e-shopem, podívejte se na mé služby a klidně se mi ozvěte. V srpnu 2015 pořádám E-shop víkend.

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*

CommentLuv badge

Nahoru na stránku