Chcete být na internetu více vidět? Bez SEO a PPC se neobejdete

V současné době spousta uživatelů vyhledává služby a produkty skrze internet. V podstatě nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Přestože máte specifické zaměření, bez webové stránky se neobejdete. Stejně tak byste měli vědět, že založit si webovou stránku nestačí, je nezbytné se nějak zviditelnit. Jestliže nemáte v marketingu jako takovém žádné zkušenosti, rozhodně se vyplatí přenechat práci do rukou odborníků, již se na online marketing specializují.

Jakmile se řekne online marketing, každý si představí něco jiného. Zatímco někoho napadne jako první PPC reklama, jiného zase optimalizace pro vyhledávače (tedy SEO). Internetový marketing má totiž opravdu široký záběr, ovšem nabízí spoustu mocných nástrojů, díky nimž uspějete v prostředí digitálního světa.

Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO

V České republice se denně uskuteční desítky milionů vyhledávání na Googlu i Seznamu. Pokud chcete, aby se vaše webová stránka zobrazovala na relevantní klíčová slova na předních pozicích, bez optimalizace pro vyhledávače se neobejdete. Jedná se o běh na dlouhou trať, který však přináší kýžené výsledky.

PPC reklama

Jestliže vám nevadí zaplatit si za výsadní pozici, je pro vás tím pravým ořechovým také PPC reklama. Samotný název napovídá, že za reklamu platíte pouze v okamžiku, kdy na ni inzerent klikne. Výhodou však je, že se reklamy zobrazí hned na prvních několika placených pozicích ve výsledcích vyhledávání, a tak nemusíte čekat, než se dostaví výsledky optimalizace. Ideální je skloubit SEO a PPC dohromady.

Na koho se obrátit?

Pokud se vůbec online marketingem nezabýváte, určitě se obraťte na odborníky v daném oboru. Jedním z nich je digitální agentura ANTEE, která nabízí SEO, PPC, copywriting, UX, ale v případě zájmu i tvorbu webových stránek. Všechny služby tak máte pod jednou střechou. Více informací najdete na webové stránce antee.cz.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*