Estetické operace. Jaké jsou trendy roku 2023?

Estetické operace. Jaké jsou trendy roku 2023?

Omlazení, zdůraznění půvabu, úprava nedostatků. Takové služby nabízí estetické zákroky. Mnohé znáte, nové objevíte. Možností máte spoustu a dnes se dá upravit snad každá část těla. I ta nejintimnější. Jaké zákroky si žádají vaši pozornost?

Botox rtů pro svůdná ústa

Pokud se vyznáte v estetické medicíně, jistě vás spojení „botox rtů“ tahá za uši, bolí z něj oči. Mnoho lidí komentuje osoby s viditelně nafouknutými rty tím, že to je určitě botoxem. Nebojte, nechceme vás uvést v omyl. Botox je skvělým prostředkem pro vyhlazení vrásek v pleti. Ovšem jako výplňový materiál do rtů není vůbec vhodný. Pro tyto účely se využívá například kyselina hyaluronová. Přesto váš však pojmem botox rtů nemateme. Botoxem rty zvětšit lze, jen se látka neaplikuje přímo do rtů, ale do linie kolem nich. Struktury kůže, jež tuto látku přijme. Jaký je efekt? Sval rtu se jakoby obrátí ven, a tím se definuje kontura. Ústa tak vypadají větší, plnější, ale ve skutečnosti se jim nepřidá na objemu, takže se nemusíte ani obávat „kačeřího efektu“.

Lipofilling – znáte tekutý facelift?

Jako další tu máme lipofilling. Jde o modelaci určitých částí těla, které potřebují omladit. Někdy se užívá i termín tekutý facelift, lipomodelace nebo lipotransfer. Proč? Jde o odsávání tuku z určitých míst, a ten se poté aplikuje tam, kde pomůže. Vyplní vrásky, zvětší se jím poprsí, rty dostanou objem, někdy se omladí i oblast genitálu. Lipofilling zkrátka vyplní nerovnosti nebo dodá na objemu povadlejším částem těla.

Labioplastika: Jak vám pomůže plastika stydkých pysků?

Jde o intimní věc, o které se příliš nemluví, ale kolik žen by zákrok omlazení ženských partií uvítalo. A je tu! Jmenuje se labioplastika. Také se jí říká plastika stydkých pysků. Při operaci se provádí odstranění přebytečné tkáně malých stydkých pysků, srovná se asymetrie, může se provést zmenšení, ale i zvětšení stydkých pysků. Výsledek je pak nejen estetický. Přebytečná kůže vám může vadit například i při sportu, nekomfortní je při sezení na kole. Vyčnívající kůži může dráždit i prádlo, což je rovněž nekomfortní. V neposlední řadě se žena neuvolní při sexu. To ale vyřeší jednoduchý zákrok.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*