Huawei Sport Bluetooth Lite jsou perfektní sluchátka na sport

Huawei Sport Bluetooth Lite jsou perfektní sluchátka na sport

Sportujete a ještě nemáte bezdrátová sluchátka? Jak je tohle vůbec možné? Jakmile je jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. S bezdrátovými sluchátky získává sport úplně nový rozměr – bezdrátový.

Při běhu, cvičení v posilovně i jiných sportech. Tam všude je drát od sluchátek kolikrát na obtíž, s bezdrátovými sluchátky je činnost mnohem snadnější. V současnosti jsou Bluetooth sluchátka cenově dostupnější než dříve, takže není na co čekat. Pořiďte si ta svá i vy. Zvolte třeba HUAWEI sluchatka bluetooth lite.

Sluchátka jako stvořená pro sportovce

Existují dva typy bezdrátových sluchátek. Tzv. true wireless, která obvykle najdete pod zkratkou TWS. V tomto případě jde o dvě zcela samostatné pecky. Druhou variantou jsou bezdrátová sluchátka, která jsou propojena drátem mezi sebou. Ta jsou pro sport většinou tak nějak lepší, protože nehrozí, že jedno sluchátko ztratíte, nebo prostě jen vypadne z ucha a dopadne na tvrdý chodník či do řeky vedle vás.

HUAWEI sluchátka Bluetooth lite jsou přímo dělaná pro sportovce, proto mají i speciální systém uchycení do ucha. Nemusíte si tedy dělat starosti, že by vám padala. Na kabelu, který je spojuje, najdete ovládání, takže není třeba vytahovat telefon z kapsy.

Až 11 hodin hraní vašich oblíbených písniček

Na jedno nabití vydrží hrát až 11 hodin, což je zhruba 220 písniček. I přes takto vysokou výdrž jsou lehká, každé sluchátko váží jen 5 g. Příjemně potěší taktéž magnetický design, když je zrovna nemáte v uších, můžete je pohodlně nosit kolem krku bez starosti, že spadnou.

Kvalita zvuku je vynikající. 11mm velký dynamický měnič zajišťuje špičkový zvuk s pronikavými basy. Od telefonu se přitom můžete vzdálit až na deset metrů a zvuk bude stále skvělý. Stejně dobrý je zvuk v případě, že se rozhodnete se sluchátky telefonovat. Klidně můžete přijmout hovor uprostřed tréninku.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*