I sociální sítě nabízí online hry, u kterých se nebudete nudit

I sociální sítě nabízí online hry, u kterých se nebudete nudit


V současné digitální době jsou obrovským fenoménem sociální sítě, které slouží hned k několika účelům. Původně byl takový Facebook vyvinutý za účelem komunikace s přáteli a rodinou, ovšem postupem času se zaměření značně rozšířilo. V posledních letech se jedná také o silný marketingový nástroj, na němž se soustředí celá škála společností a podnikatelů. A v neposlední řadě nabízí odreagování v podobě online her.

Představte si, že přijdete po náročném pracovním dni domů, venku prší, a tak nemáte náladu na procházku. Pokud nedávají ani žádný dobrý film v televizi, potom je nejvyšší čas usednout k počítači a hledat relaxaci u něj. Internet je doslova přehlcený hrami, díky nimž alespoň na chvíli zapomenete na každodenní povinnosti a starosti. Přijdete na jiné myšlenky a navíc u logických her procvičíte mozkové buňky.

Hry na sociálních sítích

I když existuje spousta portálů zaměřených primárně na online hry, nejspíše první místo, kde budete hry vyhledávat, budou sociální sítě, konkrétně Facebook. Stačí mít vytvořený profil, a potom si můžete vybrat z nespočetného množství her. Výhodou je, že můžete soutěžit se svými přáteli, neboť ve většině her vidíte, kolik bodů mají. V některých online hrách si s přáteli zase pomáháte a posíláte si různé dárky.

Jestliže vás hry na sociálních sítích omrzí, můžete vyzkoušet něco více adrenalinového, jako jsou výherní automaty. Podívejte se například na to, jak vyhrát Keno.

Sociální sítě mají velký potenciál

Sociální sítě jsou mnohem více než psaní si s přáteli a hraní her. Spousta digitálních mágů prostřednictvím nich vydělává nemalé peníze. České i zahraniční zpravodajské servery na nich sdílí své zprávy, aby se dostaly k co největšímu počtu čtenářů. Stejně jako internetové vyhledávače, tak i sociální sítě mají reklamní účely. Marketingoví specialisté prostřednictvím Facebooku cílí reklamy na konkrétní skupiny lidí na základě zájmů.

Facebook je i pro zábavu

Pokud však nevidíte ve Facebooku skrytý potenciál, budete ho vnímat především jako místo, kam se chodíte pobavit. Vyměníte si několik zpráv se svými blízkými, přečtete si novinky ze světa, narazíte na vtipné obrázky a odpočinete si u oblíbených her. Pozor, sociální sítě jsou obrovskými žrouty času. Dokonce se někteří uživatelé stávají závislí na Facebooku. Určitě jste se už setkali s tím, že jdete po ulici a většina kolemjdoucích zírá do svých smartphonu. Většinou lustrují Facebook, zda se neudálo něco nového, ale tací uživatelé si neuvědomují negativní dopad. Ztrácí pojem o realitě a klidně vběhnou i pod kola aut.

 

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*