PageRank.cz v novém! Co se změnilo?

PageRank.cz v novém! Co se změnilo?

PageRank.cz – původně systém založený na „optimalizaci pro vyhledávače“, který se kolem roku 2005 svezl na „optimalizační vlně“ tehdejší doby dostal aktuálně nový kabát a nejen to. Od prosince 2013 je tento web v rukách nového majitele, který s ním má velké plány.

Co je nového?

V první řadě jsme vzali katalog webů a převedli ho na modernější systém. To samotní uživatelé moc nepoznají, ale určitě si všimnou nové grafiky, která tu z roku 2004 nahrazuje. Zároveň jsme systém přizpůsobili aktuálním trendům v oblasti SEO. To aby měl systém pořád efekt, i když ho nyní nenazýváme „optimalizátorem“, ale běžným katalogem.

Pro všechny, kteří neznají starou grafiku, ji přinášíme v následujících dvou ukázkách, abyste si udělali obrázek o jakém kroku dopředu zde mluvíme:

Úvodní stránka PageRank.cz - původní verze

Úvodní stránka PageRank.cz – původní verze

Původní vzhled PageRank.cz - detail zápisu

Původní vzhled PageRank.cz – detail zápisu

První změnou tedy byla grafika. Tím jsme ale neskončili. Do nynější doby byla podmínka zápisu umístění odkazu na svůj web, který je v katalogu zapsaný. To nyní odpadá. Zavedli jsme 3 tarify – FREE, NORMAL a PREMIUM. U tarifu normal zůstává zápis zdarma za vložení odkazu. Tarif NORMAL pak nabízí neumísťovat odkaz na svůj web a zároveň ještě zvýraznění zápisu v tzv. TOP ZÁPISECH. Za tarif NORMAL si zaplatíte pouhých 10 Kč/měsíc, což považujeme za opravdu fér nabídku! Třetím zápisem, který jsme zavedli, je tarif PREMIUM. Stojí sice 25 Kč/měsíc, ale nabízí podstatně více, než je jeho cena. Nejen, že nemusíte vkládat odkaz na svůj web, ale získáváte odkaz na svůj web přímo z hlavní stránky PageRank.cz, která má aktuálně PR 4 a SR 4 (díky tomu, že se dlouho o web nikdo nestaral ranky klesly, ale brzy zase půjdou nahoru). Jako další bonus k zápisu PREMIUM je možnost přidat logo, obrázek nebo fotku a v neposlední řadě získáte i až 5 odkazů na podstránky, na které odkazujete přes vlastní zvolený anchor text. No není to za 25 Kč vlastně zadarmo? Kdyť odkaz ze stránky spage rankem 4 a s-rankem 4 stojí běžně několik set korun měsíčně…

A nezůstalo jen u katalogu…

Nezůstali jsme však jen u katalogu. Ten považujeme za doplněk celého portálu PageRank.cz. Připravili jsme pro vás nový magazín, který se bude věnovat všemu kolem webů – od marketingu, SEO, SEM, grafiky, použitelnosti, UX, přes open source systémy, domény, až po třeba copywriting, affiliate nebo sociální sítě. Každý internetový nadšenec zde určitě najde mnoho zajímavého.

Pro magazín aktuálně hledáme redakci. Již její část máme, ale stále nám chybí odborníci z daných rubrik. Oficiální spuštění katalogu počítáme na leden 2014, ale pokud byste pro nás chtěli psát, není nic jednoduššího, než napsat na e-mail sefredaktor@pagerank.cz. Rádi si o možné spolupráci popovídáme.

A co bude dál?

Rádi bychom vám prozradili, co máme v plánu, ale zatím si to necháme pro sebe. Rozhodně ale chceme v průběhu roku 2014 vybudovat několik dalších funkcionalit, které zde chybí a budou pro nás všechny užitečné. Naši čtenáři a návštěvníci jsou pro nás vším a budeme rádi, když se vám u nás bude líbit a budete se k nám vracet. Zároveň budeme rádi za sociální sdílení našeho portálu PageRank.cz! Děkujeme.

O autorovi

3 komentáře

  1. Obrovská změna k lepšímu. Těším se na magazín a držím palce.

  2. No responzivní design se moc nepovedl, na tabletu se to rozpadá tak, že je to téměř nepoužitelné :-(

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*