POLAK CZ jako ukázka, jak se prodává dílenský nábytek

Lidé jsou dnes zvyklí nakupovat přes e-shopy a koronavirus je v tom ještě podpořil. I obchody, které v minulosti fungovaly pouze offline, si vybudovaly elektronické obchody a začaly podnikat online. Bohužel ne všechny firmy prodávají sortiment, který by se přes internet nabízel snadno. Příkladem je dílenský nábytek.

Česká firma POLAK CZ prodává dílenský nábytek všeho druhu. Stoly, ponky, vozíky, plechové i kovové skříně, dělící materiál zásuvek, elektro příslušenství a různé speciální potřeby. Většina toho se elektronicky kupuje poměrně obtížně. Jde o velké kusy, jejichž doprava by byla drahá, kromě toho si většina lidí ponk kupuje jen jednou v životě, takže ho chtějí nejdříve vidět na vlastní oči a přesvědčit se o kvalitě. Jak to firma POLAK CZ vyřešila? Se vší elegancí!

Přehledný web umožňuje vybrat si, co sháníte

Nabídka společnosti POLAK CZ je dost široká, povedlo se jim však vytvořit přehledné webové stránky. Nemusíte procházet desítky stránek produktů a pracně hledat, co vám vyhovuje. Vše je tříděno do stromu produktů. Nejdříve si vyberete jednu kategorii, dostanete se do podkategorie atd. Postupně se zanořujete stromem, jehož skladbu navíc celou dobu vidíte v menu po levé straně. Přizpůsobení webu uživatelům a UX se tedy povedlo na jedničku. A jak je to s objednáváním?

Objednáte přes web, vyzvednete si u partnera

Objednáte je možná trochu nepřesný název. Společnost POLAK CZ umožňuje přes svůj web zadat tzv. e-poptávku. Konkrétní produkty si vložíte do e-poptávky, podobně jako byste je vkládali do klasického košíku, a odešlete je obchodnímu partnerovi z vašeho regionu. Ten už se s vámi spojí a sjedná další kroky. Na dílenský nábytek se díky tomu můžete přijít podívat, dohodnout způsob přepravy a další podrobnosti. Partnerů je po celé ČR dost, firma má republiku dobře pokrytou.

V čem se od POLAK CZ poučit?

Česká tradiční firma POLAK CZ tímto ukazuje, že mít možnost online nákupu je sice důležité, ale pokud skutečně prodáváte sortiment, pro nějž se tato forma prodeje nehodí, není nutné věc lámat přes koleno. Vytvořili velmi příjemný a přehledný web, umožnili zákazníkům zadat si poptávku online, ovšem elegantně z toho vybruslili propojením s regionálním partnerem.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*