Prodej polykarbonátových desek i technických plastů na jednom místě

Hledáte-li specialistu zaměřeného na prodej technických plastů, oslovte VSS s.r.o. Firma je velkoobchodem zaměřeným na technické plasty a pryžové výrobky. Dodává plastové i pryžové polotovary, rovněž plastový deskový materiál, jakým jsou plexisklo a polykarbonátové desky. V sortimentu nechybí ani elektroizolační materiály.

Plastové polotovary z velkoobchodu

Potřebujete plastové polotovary? Velkoobchod VSS nabízí desky, tyče i fólie. Objednat si můžete i řezání těchto polotovarů na míru. K tomu firma používá formátovací pilu nebo vodní paprsek. Společnost pro vás zajistí i obrábění plastových polotovarů u partnerských firem. Prodej plastových polotovarů na jednom místě vám ušetří čas se sháněním výrobků u různých dodavatelů.

Plexisklo pro stavebnictví i reklamu

Plexisklo má velice široké využití především ve stavebnictví, v reklamním průmyslu, ve výrobě osvětlovacích těles, ale i v designu a vybavení exteriérů a interiérů. Jde o termoplastický materiál, který nabízí možnost dalšího zpracování ohýbáním. Dá se též lepit. Výhodou plexiskla je, že si zachovává své fyzikální vlastnosti, i když zestárne. Perfektně vede světlo, je UV odolné a odolá i extrémním povětrnostním podmínkám, třeba vlhkosti, působení různých mikroorganismů a samozřejmě nízkým teplotám.

Ať již potřebujete plexisklo pro přístřešek, reklamní poutače, na výrobu dekoračních předmětů či osvětlení, dodá vám jej firma VSS.

Polykarbonátové desky nejen pro skleníky a zimní zahrady

Oblíbeným plastovým polotovarem je polykarbonát. Prodej polykarbonátových desek je další specializací VSS. Hodí se na zasklívání budov, skleníků, zimních zahrad, na budování nástupišť, najde využití ve školách i ve výstavnictví. Jeho využití je skutečně široké, k čemuž jej předurčují především perfektní izolační vlastnosti, odolnost a zajímavý vzhled. Nakupte si polykarbonát ve velkoobchodu VSS.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*