Tetování vlasů jako efektivní řešení problému

Tetování vlasů jako efektivní řešení problému

V dnešní době máme mnoho možností, jak vyřešit problém s pleší, jedním z nich je tetování vlasů. Určitě si někteří z vás pamatují dobu, kdy byla moderní tzv. „přehazovačka“. Pro ty, kteří by nevěděli, co tento pojem znamená: záměrně narostlé dlouhé vlasy ze strany kde ještě jsou, se přehodí přes lysinu na druhou stranu. Tomu ale zajisté již odzvonilo. Tetování vlasů je skvělým řešením jak nahradit chybějící vlasy, nebo jak odstranit nesnáze spojené s pokožkou hlavy. S prořídlými vlasy. lze tak jednou provždy zatočit.

Tetování vlasů se stává čím dál více běžnějším

Je pravdou, že jsme si všichni již zvykli na tetování například obočí, konturování rtů a další estetické úpravy. Tetování vlasů, se ale nyní rovněž pomalu stává trendem. Po „přehazovačce“, která je již dávnou historií, nastoupila na scénu transplantace vlasů a nyní objevujeme výhody i toho, že si vlasy prostě necháváme vytetovat.

Tetování vlasů je mnohem jednodušší, rychlejší a efektivnější než samotná transplantace

Transplantace versus tetování vlasů

Zmiňovaná transplantace je zajisté řešením pro problémy s vypadáváním vlasů. Časově je ale určitě samotná transplantace náročnější. Rovněž finanční stránka věci je v tomto případě důležitá. Transplantace vlasů bude finančně s největší pravděpodobností mnohanásobně dražší. Je ale potřeba si říct, že pokud jste žena a vlasy vám třeba vůbec nedorůstají, tetování vlasů vám určitě neposkytne standardní objem, délku a podobně. V těchto případech je vhodnější zvolit transplantaci. Tetování je určeno pro doplnění míst, kde vlasy již nedorůstají nebo rostou málo, pro doplnění objemu nebo úpravy vlasové linie. Pro muže je ale tetování vlasů vhodné zvolit i v případě, že o své vlasy téměř přišli. Vytetované vlasy budou u mužů vypadat jako by byly čerstvě střižené a nikdo tak nepozná rozdíl.

Pro koho dalšího je ještě tetování vlasů určeno?

  • Pro toho, koho trápí například jizvy po operaci.
  • Kdo má v oblasti pokožky hlavy, skvrny, které si přeje zakrýt.
  • Pro ty, u nichž část jejich vlasů nemá například stejnou barvu jako jejich zbytek.
  • V neposlední řadě pak pro všechny, kteří si přejí upravit poměr vlasů a čela, či jiné části obličeje a vlasů.

Před samotným zákrokem

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro úpravu vlasů tetováním a shodnete se odborníkem, že je pro vás tato úprava vhodná, vyberte si správný odstín, který bude následně aplikován do pokožky vaši hlavy. Je určitě dobré nic nepodcenit, tak aby byla samotná aplikace, co nejvíce efektivní.

Důležité body, které se snažte dodržet před samotnou aplikací:

  • Pokud Vám to situace dovolí, vysaďte léky na ředění krve, jestliže je užíváte.
  • 1 až 2 dny před aplikací nekonzumujte alkohol a nápoje jako Coca-Cola, Pepsi atd.
  • Několik hodin před zákrokem nekuřte.
  • Pokud by se na pokožce vaší hlavy objevila nějaká vyrážka, či byste neplánovaně museli začít užívat antibiotika, je dobré se poradit s odborníkem, zda samotný zákrok neodložit na později.

Konečné rozhodnutí bude na vás

Jestliže jste váhali, zda je pro vás tetování vlasů tím správným řešením,mohli jste si nyní udělat obrázek a rozhodnout se zda tuto možnost využít, ať už pro doplnění vlasů či jinou úpravu pomocí tetování.Řekli jsme si také, co je vhodné dodržet před samotnou procedurou, aby vaše případné tetování vlasů, bylo co nejefektivnější.

Kdyby jste si mohli vybrat, jakou úpravu vlasů zvolíte? Bylo by to tetování, či dříve používaná přehazovačka?

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*