Ušetřete nákupem repasované techniky pro váš e-shop

Ušetřete nákupem repasované techniky pro váš e-shop

Rozjíždíte internetový obchod a hodilo by se vám ušetřit na počátečních nákladech? Sáhněte po repasované IT technice. Získáte kvalitní a výkonné zboží za nízkou cenu.

Funkční technika za zlomek ceny nových strojů

Hardwarové vybavení pro e-shopy si vyžádá nemalé investice, není proto divu, že se majitelé většinou porozhlíží po levnější variantě. Zapomeňte ale na bazarové zboží a pronikněte do světa repasů. Jedná se o použité stroje, které prodejci řádně otestují, přeinstalují operační systém nebo počítače naformátují a prodávají je posléze jednotlivě.

Repasovaná výpočetní technika pochází většinou z velkých firem, kterým se z ekonomického hlediska vyplatí po čase vyměnit staré zboží za novější. Jedná se o přístroje, které byly koncipovány na delší provoz, než dobu záruky a najdete tak mezi nimi zejména kvalitní počítače a notebooky lepších značek. K nejčastěji repasovaným strojům patří počítače značky DELL, ale například i Lenovo, HP Compaque nebo třeba Toshiba Tecra/Portégé.

Na co si dát při výběru pozor?

Repasované počítače jsou v mnoha ohledech kvalitnější a výkonnější, než levné low-endy. Na klasickou kancelářskou práci, se kterou je fungování e-shopu spojené, vám repasovaná technika bohatě vystačí. Pokud dodržíte následující zásady, bude pro vás koupě repasovaného zboží skvělou volbou.

Ujistěte se, že vámi pořizované počítače mají legální operační systém. Zejména u produktů Windows dochází často k používání jejich nelegální verze. Nicméně pouze legální OS vám zajistí, že bude řádně aktivovaný, aktualizovaný a uchová vaše data v bezpečí.

Využijte možnosti prodloužení záruky

Všimněte si, jakou nabízí prodejce záruku. U repasovaného zboží bývá zkrácená, většinou se setkáte se zárukou zhruba od tří měsíců do jednoho roku. Najdou se ale i výjimky, například dovozce repasované techniky, firma Technimax, umožňuje prodloužení záruky až na 25 měsíců. Pamatujte ale, že byste si neměli pořizovat stroje, které jsou starší než 3 roky.

Podívejte se na původní pořizovací cenu stroje. Ta vám často napoví mnohem více, než současná cena přístroje. Dozvíte se díky tomu, jak kvalitní komponenty PC či notebook obsahuje.

Zdroj: www.uloziska.sk

Při rozjíždění e-shopu anebo rozšiřování počtu zaměstnanců se nevyhnete nákupu technického vybavení. Kvalitní výpočetní technika vás ale nemusí finančně zruinovat. Repasované přístroje jsou skvelou cestou, jak za dostupnou cenu pořídit spolehlivé stroje se špičkovým servisem.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*