Udělejte letos firemní PF jinak. Elektronicky!

Doba se mění, čím dál více věcí jsme schopní vyřídit online a pod tíhou koronaviru digitalizace dostala ještě rychlejší spád. Jděte tomu naproti a ukažte, že jdete s dobou. Jednou z nejbližších příležitostí bude například příchod nového roku. Novoročenky můžete letos pojmout elektronicky.

Někteří lidé si potrpí na hmatatelné věci. Vezměme si jako příklad knížky. Jsou tady tací, co si stále kupují knížky v papírové podobě, ačkoliv elektronické čtečky vám dávají možnost nosit si v batohu celou knihovnu, šetřit papírem i místem v domácnosti. Sto lidí, sto chutí. Jsou vám elektronické PF po chuti? Měly by!

Elektronické novoročenky snadno rozešlete

Firemní PF v digitální podobě má celou řadu výhod. Za prvé ho mnohem snadněji pošlete. A také mnohem rychleji. Pokud si ještě na poslední chvíli vzpomenete, že jste zapomněli na dobrého obchodního partnera či nějakého věrného zákazníka, prostě mu pošlete e-mail či zprávu s odkazem. Bavíme se totiž o elektronickém PF v podobě webové stránky. Ta vám dá mnohem lepší možnosti než jen PF v podobě obrázku poslaného v příloze e-mailu.

Udělejte novoročenku originální a vynalézavou

Papír není interaktivní a JPG obrázek také ne. Webové stránky ovšem ano. Do elektronického PF v podobě webu lze přidat třeba i video či animaci. Je jen na vás, zda ho připravíte v kresleném designu, obohatíte o fotografie z firmy či prostě jen necháte animovat hezký text nebo obrázky sobů.

Elektronické PF dává možnost projevit kreativitu a vytvořit si přání stejně originální, jako je vaše společnost. Zvládnete to i vy nebo někdo jiný ve firmě, koho tím pověříte. Jednoduché PF si lze vytvořit přes systém Saywebpage, vygeneruje vám online PF 2022, obrázek ve formátu PNG i e-mail s PF připravený k přeposlání. Další variantou samozřejmě je nechat si vytvořit webové PF od profesionálního kodéra, ale to už se bavíme o vyšších finančních investicích.

O autorovi angelo

Komentáře

Emailová adresa nebude publikována. Povinné pole jsou označena *

*